10 důvodů proč si vybrat Mototrade
!USKLADNĚNÍ MOTOCYKLŮ! - 500,-/měs. vč. DPH - 300,-/měs. vč. DPH při využití předsezóního servisu


MOTO TRADE :: dovoz a prodej motocyklů z EU
MotoTrade
Číhalín 54, 675 07 (okr. Třebíč)
tel.:
web:
e-mail:
+420 739 35 35 55
+420 734 44 60 44


10 DŮVODŮ PROČ MOTOTRADE

Na této stránce si můžete prohlédnout 10 nejdůležitějších důvodů, které byste měli vždy zvážit, pokud se chystáte koupit motocykl.
GARANCE TECHNICKÉHO STAVU – U všech námi dovezených motocyklů garantujeme jejich velmi dobrý technický stav. U ojetých motocyklů ze zákona odpovídáme jako prodávající za skryté vady, jež motocykl měl při převzetí kupujícím.

DOŽIVOTNÍ SLEVA NA SERVIS A PŘÍSLUŠENSTVÍ – Pro každého našeho zákazníka, který si u nás zakoupí motocykl, jsme připravili zajímavé slevy na servis a nákup motopříslušenství, a to s neomezenou platností.


OMEZENÍ NA 11,25 a 35 kW – Pokud kvůli řidičskému oprávnění potřebujete motorku pouze s 11,25 či 35 kW, jsme schopni Vám omezení zařídit za nejlepší cenu v ČR. Škrtící kity jsou k dostání na 99 % motocyklů!


DOVOZ MOTO AŽ DOMŮ – Pokud potřebujete dovézt Váš nově zakoupený motocykl k Vám domů nebo naopak přistavit Vaši motorku k nám na servis, neváhejte – o dopravu se postaráme my!


MOŽNOST PROTIÚČTU A KOMISNÍHO PRODEJE – V případě, že chcete koupit motorku z naší nabídky, ale potřebujete nejdříve prodat Vaše stávající moto, jsme schopni použít Vaši motorku jako protiúčet nebo ji případně vzít do komisního prodeje.


OTEVŘENO KAŽDOU SOBOTU! – Snažíme se vyjít našim zákazníkům ve všech směrech vstříc, proto máme otevřeno každou sobotu od 8 do 13h a navíc máme během celého roku několik "akčních sobot" , kdy je otevřeno po celý den.


REFERENCE – Na našich stránkách http://www.mototrade.cz/cz/reference_128/ dále pak heureka.cz a zbozi.cz si můžete přečíst reference od ostatních spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb.

MOTO PROVĚŘENO V SERVISU – Všechny naše motorky jsou po dovozu kompletně zkontrolovány v našem servisu a případné nedostatky jsou okamžitě opraveny nebo vyměněny, aby se do motocyklu nemuselo dále investovat.

VÝHODNÝ ÚVĚR – Pokud jste si vybrali motocykl a chtěli byste ho financovat formou úvěru, můžete si být jisti, že od nás dostanete nejlepší nabídku na spotřebitelský úvěr – velmi malé navýšení, možnost kdykoliv doplatit, žádné další poplatky!

NÁHRADNÍ VOZIDLO – V případě dlouhodobého servisu Vám zdarma zapůjčíme náhradní vozidlo.
Naše tipy
Moto videa | Rady & tipy | Zajímavé odkazy | Akce a srazy | Ze světa motorismu