10 důvodů proč si vybrat Mototrade
!USKLADNĚNÍ MOTOCYKLŮ! - 500,-/měs. vč. DPH - 300,-/měs. vč. DPH při využití předsezóního servisu


MOTO TRADE :: dovoz a prodej motocyklů z EU
MotoTrade
Číhalín 54, 675 07 (okr. Třebíč)
tel.:
web:
e-mail:
+420 739 35 35 55
+420 734 44 60 44


Naše služby


Zabýváme se dovozem nových a ojetých motocyklů ze zemí Evropské Unie.  Nabízíme kvalitní a prověřené motocykly, které pečlivě vybíráme a kontrolujeme nejen po technické stránce, ale i z hlediska původu a pravosti dokladů např. v systému Cardetect.

Provádíme seřízení, údržbu a opravu všech značek motocyklů. Prodáváme moto doplňky a moto příslušenství, pneumatiky a nové i starší náhradní díly na motocykly za velmi příznivé ceny. Většinu motodoplňků a příslušenství najdete v našem eshopu, pokud byste něco nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Aktuálně dokážeme výkonově omezit drtivou většinu sériově vyráběných motocyklů na trhu a to za pomocí sady od německé firmy Alpha Technik

V současné, moderní době se běžná kamenná prodejna v podstatě neobejde bez kvalitního internetového obchodu, tzv. E-shopu. Proto i my jsme se rozhodli našim zákazníkům tuto službu poskytnout.

Vzhledem k vzrůstající poptávce po této službě od našich zákazníků jsme se rozhodli, že nabídneme motocykly k vypůjčení za velmi výhodných podmínek, tak aby si i motorkáři, kteří zrovna nevlastní svůj motocykl, mohli vyrazit s kamarády na vyjížďku nebo dovolenou na motorce.

Pokud potřebujete prodat Vaši motorku, jsme schopni ji vykoupit za nejlepší možnou cenu. V případě, že si budete kupovat novou motorku od nás, bude výkupní cena ještě výhodnější....

MOTO TRADE se zabývá především dovozem motocyklů z EU (nových i ojetých), zároveň ale působí na trhu jako výhradní dovozce a prodejce řady doplňků a motopříslušenství jako například: Marving, LP - batteries, Louis, Omezovací sady - Alphatechnic, ….  a další.

Na této stránce si můžete prohlédnout 10 nejdůležitějších důvodů, které byste měli vždy zvážit, pokud se chystáte koupit motocykl.

Momentálně přijímáme žádosti na tyto pracovní pozice
Naše tipy
Moto videa | Rady & tipy | Zajímavé odkazy | Akce a srazy | Ze světa motorismu