oblíbené

10 DŮVODŮ PROČ MOTOTRADE

Na této stránce si můžete prohlédnout 10 nejdůležitějších důvodů, které byste měli vždy zvážit, pokud se chystáte koupit motocykl.

GARANCE TECHNICKÉHO STAVU – U všech námi dovezených motocyklů garantujeme jejich velmi dobrý technický stav. Každý motocykl prochází důkladnou kontrolou jak při samotném výběru, tak po dovozu v našem MotoTrade servise.

ZÁKAZNICKÁ SLEVA NA SERVIS A PŘÍSLUŠENSTVÍ – Pro každého našeho zákazníka, který si u nás zakoupí motocykl, jsme připravili zajímavé slevy na servis a nákup motopříslušenství, a to s neomezenou platností.


OMEZENÍ NA 11,25 a 35 kW – Pokud kvůli řidičskému oprávnění potřebujete motorku pouze s 11,25 či 35 kW, jsme schopni Vám omezení zařídit za nejlepší cenu v ČR. Škrtící kity jsou k dostání na 99 % motocyklů!


DOVOZ MOTO AŽ DOMŮ – Pokud potřebujete dovézt Váš nově zakoupený motocykl k Vám domů nebo naopak přistavit Vaši motorku k nám na servis, neváhejte – o dopravu se postaráme my!


MOŽNOST PROTIÚČTU A KOMISNÍHO PRODEJE – V případě, že chcete koupit motorku z naší nabídky, ale potřebujete nejdříve prodat Vaše stávající moto, jsme schopni použít Vaši motorku vykoupit, použít jako protiúčet nebo ji případně vzít do komisního prodeje.


OTEVŘENO KAŽDOU SOBOTU! – Snažíme se vyjít našim zákazníkům ve všech směrech vstříc, proto máme otevřeno každou sobotu od 8 do 13h a navíc máme během celého roku několik "akčních sobot" , kdy je otevřeno po celý den.


REFERENCE – Na našich stránkách http://www.mototrade.cz/cz/reference_128/ dále pak heureka.cz a zbozi.cz si můžete přečíst reference od ostatních spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb.

MOTO PROVĚŘENO V SERVISU – Všechny naše motorky jsou po dovozu kompletně zkontrolovány v našem servisu a případné nedostatky jsou okamžitě opraveny nebo vyměněny, aby se do motocyklu nemuselo dále investovat.

VÝHODNÝ ÚVĚR – Pokud jste si vybrali motocykl a chtěli byste ho financovat formou úvěru, můžete si být jisti, že od nás dostanete nejlepší nabídku na spotřebitelský úvěr – velmi malé navýšení, možnost kdykoliv doplatit, žádné další poplatky!

VÝKUP MOTOCYKLŮ – Výkup motocyklů je další důležitá služba, kterou našim zákazníkům nabízíme. Ať už si zákazník koupil motorku u nás nebo někde jinde, vždy nabízíme možnost výkupu motorky za nějlepší možnou cenu.

Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
info@mototrade.cz
Pravidelné informace
© Mototrade 2005-2022 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI