oblíbené

Aprilia ETV 1000 Caponord, r.v. 2001

Aprilia ETV 1000 Caponord, r.v. 2001

Nejenom začínajícím motorkářům….


Tak jako asi skoro každej kluk,  jsem po čtyřiceti letech života  zatoužil znovu po pocitu svobody, který jsem původně zažíval v mladých letech na Jawě 20 .
  Nakopl mě vlastně i kamarád a soused, který si motorku už pořídil. Začalo veliké vyptávání a zjišťování co že to má za moto , kolik koníků , kilometrů, a hlavně kde koupil a co servis ? Vůbec si nedělal hlavu !!! Posílal mě do Číhalína, je tam prej firma MOTOTRADE, tak tam koukni a maj i wéwéwéčka s kompletní nabídkou a eshopem .
  Protože jsem měl ten týden volno a taky jsem nevěřící Jenda, objel jsem si všechny firmy,  co s motorkami pracují a hlavně jsem koukal , jestli  někde mají tu mou,  která by se mi líbila :-D . A Číhalín byl jako poslední. Pánové a dámy, to teda byla jiná, hned se se mnou začali bavit a vše vysvětlovat . Přiznám se, že jako znovu začátečník, jsem na některé věci koukal jako…..   Myslím si ale, že se jim jejich trpělivost vyplácí  a to nejen s mou maličkostí .
  A pak tam stála …. Trošku v rohu na to jak je to pěkná motorka.  Aprilia etv 1000 caponord i s kufrem. Kilometry  odpovídaly mé představě a motorka se tvářila jako kdyby byla skoro nová. Každý večer jsem koukal na netu, jestli tam ještě je a pořád jsem váhal, ale hlavně spíš přepočítával v hlavě finance. V sobotu, jak jsem zjistil na netu, byl den otevřených dveří, tak jsem vzal kámoše se povozit a hlavně aby mě nakopl, jestli mám vzít, či nevzít  :-D  Nebudu to protahovat, už se mi z motorky ani nechtělo dolů a hned bych někam vyrazil.  Složil jsem zálohu a čekal jak dopadne financování co mi nabídli a taky ještě po domluvě mi na ní kluci udělali stk a zařídili čistopis a to vše v ceně motocyklu. Ve středu bylo jasno. Úvěr schválen  a vše nachystáno k převzetí. Jen jsem si ještě pro sichr pojistil neschopnost splácení, protože  kdo ví?  A hned jsem si ji odvez. První kilometry jsem nahoupal ještě v prosinci a kdyby nemrzlo, možná jsem ji ani nezazimoval :-D .
   Ještě, že jsou Vánoce, všem jsem nahlásil, co ještě potřebuju na motorku a  tak jsem sbíral jen peníze , kromě měkkých dárku :-D . V lednu měli na prodejně Mototrade  slevy a pokukoval jsem po oblečení. Jen jsem si nebyl jistý svou povánoční velikostí, tak následovala osobní návštěva na prodejně. Překvapilo mě, kolik tam bylo v zimě lidí, kteří dokupovali nejen oblečení ale i motorky, při mrazu asi kolem mínus 10 st. Nákup kvalitních a bezpečných hadrů byl otázkou asi půl hodinky a jelikož jako stálý zákazník mám slevu a opravdu jsem vyšetřil, dokoupil jsem i  rukavice. Čekání na jaro bylo nekonečný !!!  Myslím, že jsem byl první, nebo skoro první motorkář, co vyjel na test motorky i oblečení. Neodradil mě ani sníh kolem silnic. Ještě, že jsem koupil hadry i s tepelnými vložkami  :-D
  Hned z jara jsem ještě vyměnil oleje, to jsem zvládl sám a hádejte, kde jsem nakoupil filtr s olejem ? A teď už jen točím  kilometry a užívám si pohody za řidítky.

Pánové a dámy, říká se věřte, nevěřte, doporučuji přesvědčte se, uvidíte  !!!

                                                                                                                     Ove  

Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
info@mototrade.cz
Pravidelné informace
© Mototrade 2005-2022 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI