oblíbené

BMW R 1100 R

BMW R 1100 R r.v. 1999

Dobrý den vážení přátelé z MotoTrade,

chci vám touto cestou sdělit své pocity a dojmy ze dvou návštěv u vás ve vaší firmě.

Před dvěma týdny jsem přijel na předběžnou prohlídku, při cestě na chatu, pro eventuální zakoupení nějaké motorky. (v Brně, kde bydlím, jsem již měl téměř napevno koupi domluvenou). Ovšem ujal se mě krásně a nenásilně pan Michal Veleba a - aniž by mě cokoli vnucoval, (spíš naopak - a to mám rád - v dnešní "přesvědčovací" době), mě pomohl se rozhodnout pro motorku, pro kterou jsem se nadchnul.

Poté mě kontaktoval pan Václav Kalina, kterého jsem sice nepoznal osobně - ale krásná a úsměvná domluva. Také jeho bratr, který mě uvítal při příjezdu pro motorku a pak nakládal na vozík - ochota sama.

Ovšem Vy pane Michale Pokorný, jste mě připravil krásný pocit - z přece jen zážitku, kterých zase v životě není tolik - aby si je člověk nepamatoval. A to jsem vlastnil postupně už 20 aut a 3 motorky (jsem už bohužel starý pardál). Navíc jste mě následně přislíbil poslat náhradní zadní světlo, které bylo poškozené (to jste ovšem nemohli vědět) - jste borec a profesionál.

Věřím, že bych se na vás mohl v nouzi obrátit a i kdyby ta motorka nejela, už ten pocit mě dělá radost.

No - upřímně - jsem byl u vás ve firmě jako v nějaké oáze, kdy všichni nenadávají na všechno, jak se dnes dějě, ale dělají práci s úsměvem.   

Zbytečná další slova - prostě mnohokrát děkuji a přeji vám všem hodně úspěchů v podnikání a také v osobním životě vy sympaťáci!!!

A zvlášť děkuji Vám pane Pokorný!

A zdravím Vás z Brna

Oldřich  P e p r l a  
Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
info@mototrade.cz
Pravidelné informace
© Mototrade 2005-2022 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI