!!! Z důvodu rozhodnutí vlády ČR je od 14.3.2020 naše prodejna zavřená minimálně do 11.4.2020. !!!
MOMENTÁLNĚ NABÍZÍME ONLINE PRODEJ MOTOCYKLŮ S DOVOZEM AŽ K VÁM DOMŮ.
DÁLE PAK S URČITÝMI OMEZENÍMI FUNGUJE ONLINE PRODEJ DOPLŇKŮ, PŮJČOVNA A SERVIS MOTOCYKLŮ.

Buell
  První motocykl americké značky Buell byl navržen a postaven Erikem Buellem RW750 v roce 1983. Díky svým znalostem a zkušenostem konstruktéra motocyklů Harley-Davidson postavil Erik Buell první sportovní motocykl RR1000, který byl poháněn motorem Harley-Davidson XR1000 a jeho tuhé, lehké šasi bylo navrženo tak, aby umožňovalo uložení motoru v gumových silentblocích (Uniplaner systém), což se stalo patentovanou obchodní značkou sportovních motocyklů Buell. Buellův charakteristický design  využíval motor jako plného člena rámu. Použitím zavěšení zadního kola namontovaného pod motorem a tlumičem, který fungoval opačně než bylo obvyklé, završil řadu prvků, které nebyly do té doby nikým použity.
  V roce 1994 společnost Buell Motorcycle Company představila nový Thunderbolt S2, a to první model vyrobený ve spolupráci s Harley-Davidson Inc. Recenze na něj byly skvělé a motocykly Buell byly stále známější pro svůj skvělý design.
  V roce 1999 společnost Buell MC rovněž slavila další milník ve své historii, když slavnostně otevřela svoje výzkumné a vyvíjecí středisko (Research and Development Centre) ve městě East Troy ve Wisconsinu.
  Po stvoření celé palety dvouválcových motocyklů, začal Buell v roce 2000 vyrábět jeho první jednoválcový motocykl s názvem Blast.
  Nabídka modelů na platformě XB se koncem modelového roku 2004 skládala ze dvou modelových řad; Firebolt XB12R a XB9R a Lightning XB12S a XB9S.
  Značka, která spadala pod křídla koncernu Harley-Davidson, se dlouhodobě potýkala s poklesem prodejů a proto Harley-Davidson ukončuje roku 2009 výrobu a firma Buell jde do likvidace. Z kraje roku 2011 končí Eriku Buellovy platnost smlouvy , podle které, musel mlčet o rozhodnutí společnosti zastavit výrobu. Seznamuje veřejnost se svými názory a oznamuje plány do budoucna . V polovině roku 2011 přichází pozitivní zpráva. Erik se začíná specializovat na závodní stroje a svůj motocykl 1190 RS chce přihlásit do šampionátu AMA Pro Racing circ.

Motocykly Buell v aktuální nabídce

Množství prodaných motocyklů mluví za nás!
K dnešnímu dni jsme prodali více jak 3039 mototorek
Máme tisíce spokojených zákazníků, neboť naše motorky jsou v perfektním technickém stavu a samozřejmě se všemi originálními doklady. Přesvědčete se sami. Prohlédnout prodané motorky

Buell XB12X Ulysses

Stav: V prodeji
2007
20000 km
99.000 CZK
Do oblíbených Oblíbené Zobrazit

Buell XB12X Ulysses

Stav: V prodeji Kategorie: Cestovní enduro 1. registrace: 2007 Stav tachometru: 20.000 km Výkon: 74kW Technický stav výborný
Buell XB12X Ulysses, 1. registrace 2007, najeto 20.000km, výkon 74,6kW, 2x klíč, zásuvka 12V, zadní brzdové obložení 90%, tuning - světlo, zrdcátka, kryty páček, řidítka, blinkry, karbonový blatník, kryty, technický skvost z americké produkce!

Počet ujetých kilometrů si u nás můžete zkontrolovat v online systému technických kontrol daného státu, ze kterého je motocykl dovezen.Technický stav motocyklů je před prodejem vždy pečlivě prověřen v našem servisu.

Splátky možné vyřídit i po telefonu do 15 minut.

Při koupi motocyklu máte možnost u nás nakoupit i veškeré motorkářské vybavení za výhodnější ceny.

Vaši motorku můžete u nás použít jako protiúčet.

Po dohodě můžeme zajistit kompletní přihlášení i dovoz až k Vám domů.

MotoTrade má 15 let zkušeností a tisíce prodaných motocyklů, prohlédněte si hodnocení našich zákazníků na našem webu, Facebooku nebo Googlu.
Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
info@mototrade.cz
Pravidelné informace
© Mototrade 2018 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI