oblíbené

DOVOZ PROVĚŘENÝCH OJETÝCH MOTOCYKLŮ, NOVÝCH MOTOCYKLŮ, SKÚTRŮ A ČTYŘKOLEK ZE ZEMÍ EU

Zabýváme se dovozem nových a ojetých motocyklů ze zemí Evropské Unie.  Nabízíme kvalitní a prověřené motocykly, které pečlivě vybíráme a kontrolujeme nejen po technické stránce, ale i z hlediska původu a pravosti dokladů např. v systému Cardetect.


Po kontrole dokladů a výrobních čísel je motocykl podroben ještě v zahraničí zkušební jízdě a důkladné prohlídce, kdy se ověří  100% funkčnost a technický stav. Po importu do ČR je motocykl znovu pečlivě zkontrolován v našem servise a teprve poté zařazen do aktuální nabídky. Díky této dvojí kontrole Vám nabízíme prověřené stroje, na které poskytujeme garanci.
Všechny motocykly z naší nabídky je možné vidět v naší provozovně v Číhalíně, kde Vám je prodejci firmy MotoTrade rádi předvedou, vysvětlí postup při přihlášení nebo přepisu, či nabídnou možnosti financování od společnosti Essox a Cetelem.


Pokud nenaleznete v naší aktuální nabídce motocykl Vašich snů, stačí nám pouze sdělit na email info@mototrade.cz , Vaše požadavky (např. značku, model, r.v., výbavu, barvu, atd.) a my se Vám pokusíme poptávaný motocykl nabídnout v nejkratší  možné době. Popř . můžete využít poptávací formulář přímo na našich stránkách viz. http://www.mototrade.cz/cz/shanite-motocykl/.  Tato  „objednávka“ je zcela  nezávazná a ničím podmíněná.
Dovoz motocyklu,  který si sami vyberete na zahraničních serverech bohužel neděláme, a to z důvodu negativních zkušeností z předešlých let.
Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
info@mototrade.cz
Pravidelné informace
© Mototrade 2005-2022 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI