oblíbené

Financování motocyklů

V případě, že chcete využít nákupu motocyklu na splátky, Vám můžeme nabídnout spotřebitelský úvěr od společnosti ESSOX s.r.o. K vyřízení úvěru Vám stačí pouze dva doklady totožnosti. Úvěr vyřídíme do třiceti minut přímo na místě. Akontace je již od 0%. Výši splátek nastavíme přesně podle vašich požadavků tak, aby to pro Vás bylo co nejvýhodnější.

Potřebné podklady pro uzavření smlouvy od společnosti Essox:

a) Výše úvěru do 150.000,-Kč
-platný občanský průkaz
-druhý doklad totožnosti: cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, průkaz zdravotní pojišťovny, platební karta nebo rodný list.
-právnické osoby: kopie výpisu z obchodního rejstříku


b) Výše úvěru nad 150.000,-Kč
-platný občanský průkaz
-druhý doklad totožnosti: cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, průkaz zdravotní pojišťovny, platební karta nebo rodný list.
- potvrzení o výši příjmů( ne starší než 1 měsíc) - formulář si můžete stáhnou zde.
- doklad pro ověření adresy(např. faktura za nájem, za plyn, elektřinu, telefon, SIPO, poslední výpis z běžného účtu)

-OSVČ: živnostenský list, kopie posledního daňového přiznání
- právnické osoby: kopie výpisu z obchodního rejstříku, kopie posledního daňového přiznání, doklad pro ověření adresy (např. faktura za nájem, za plyn, elektřinu, telefon).

ESSOX s.r.o. si za dobu své existence získal pozici jedné z nejvýznamnějších nebankovních společností zabývajících se poskytováním úvěrových a leasingových služeb na českém trhu.


Podmínky pro získání úvěru od společnosti Cetelem:

  1. občanství ČR ( u občanů SR je možno úvěr schválit pouze pokud mají přechodný pobyt v ČR)
  2. platný občanský a řidičský průkaz
  3. pravidelný a trvalý příjem (potvrzení je potřeba až při úvěru nad 300.000,-Kč)

 

Motoúvěr je moderní úvěr určený k financování nových i ojetých motocyklů přímo v místě prodeje. Motoúvěr mohou klienti získat až do 500 000 Kč, maximální doba splatnosti je 6 let. Výhodou Motoúvěru jsou jeho volitelné parametry a možnost jejich změny v průběhu splácení. Kromě výhodného úročení navíc Cetelem nepožaduje pro Motoúvěr (v případě fyzických osob) žádné zajištění. Pro úvěry do 300 000 Kč a pro právnické osoby pro úvěry do 150 000 Kč není povinné ani havarijní pojištění motocyklu.

Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
[email protected]
Pravidelné informace
© Mototrade 2005-2024 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI