Od 22.10.2020 je naše prodejna podle vládního nařízení opět zavřená. Zboží můžete nyní objednávat pouze online, servis a prodej náhradních dílů nadále funguje a pokud máte zájem o nějakou motorku z naší nabídky, tak nás prosím kontaktujte a můžem se domluvit na dovozu až k Vám domů, tak jak už to znáte z jara.

Honda NX 650 Dominátor, Yamaha TDM 850

V září 2008 jsem se rozhodl zakoupit motocykl. Na internetových stránkách mě zaujala nabídka firmy MOTO TRADE – Třebíč. Po dohodě se zástupcem firmy byla provedena návštěva s prohlídkou. Měl jsem vyhlédnutý motocykl – Honda Dominátor  NX 650. Na Domíkovi jsem se svezl a zamiloval jsem se do něj. Zakoupený Dominátor, je rok výroby 1996, měl najeto 27.000 km byl ve výborném stavu!
V letošním roce jsem se rozhodl více cestovat, proto jsem se koukal po nějakém cesťáku. Vybral jsem si Yamaha TDM 850. Zavolal jsem do MOTO TRADE,  jestli o nějakém TDM neví. Shoda náhod jednu tam měli.
Po telefonické domluvě jsem se jel na ni podívat. Černá TDM jen zářila (r.v.2000, 24.000km). Po zkušební jízdě. Bylo rozhodnuto. TDM chci. Domluvili jsme se na protihodnotě mého Dominátora a poté Yamaha TDM putovala do Kamenice u Jihlavy :-)
Od firmy MOTO TRADE mám již druhý motocykl. Pokaždé super jednání a ochota ze strany zástupců firmy.  Můj názor a postřeh: Ve firmě MOTO TRADE prodávají prověřené a spolehlivé stroje, v případě poruchy zajistí kvalitní servis.
Zerzánek - Kamenice u Jihlavy

Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
info@mototrade.cz
Pravidelné informace
© Mototrade 2018 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI