oblíbené

Kawasaki GTR 1400

Kawasaki GTR 1400 r.v. 2008

Milí drsní i něžní  motorkáři,

rád bych se s vámi podělil o svůj nevšední zážitek s firmou Mototrade Číhalín. Jsem motorkářem, kterému po mnoha letech, kdy jsme opustili naše tzv. fichtly /Jawičky 20 ,21, mustang/ začalo opět svědit zápěstí a chtěl se vrátit, jako mnoho z nás do klukovských let. A tak jsem opět začal pokukovat po strojích jedné stopy s krásnou vůní benzínu. Několik let jsem jezdil Yamahu Fazer, pak přesedlal na Hondu VFR 750 a z té na VFR 800 V-Tec. S přibývajícím věkem jsem začal uvažovat o něčem pohodlnějším (cestovnějším). A protože se mnou velmi ráda jezdí i moje žena, začali jsme spolu hledat a vybírat. Volba padla na Yamahu fjr 1300. Vždy, když jsme se na nějakou jeli podívat, bylo to pro nás určité zklamání, neboť se vždy našlo něco, proč do toho nejít. Po poslední návštěvě jednoho z prodejců jsem to již začal pomalu vzdávat, neboť motorka, kterou jsme na vlastní oči viděli, vůbec neodpovídala fotografiím, které prodejce deklaroval. A už vůbec jsem nepochopil, jak někdo může prodávat motorku, která je špinavá doslova jako prase. Večer po tomto zklamání jsem na netu hledal dál a v jedné z mnoha recenzí na tyto motorky jsem našel krátkou zprávičku, že Kawasaki gtr 1400 je lepší. A tak jsem ji zadal do vyhledávače a objevila se mi na Mototrade Číhalín. Vypadala velmi dobře a tak přesto, že to je z K.Varů přes 300 km, vyrazili jsme na výlet motorku okouknout. Předběžně jsem si telefonicky zjistil, zda jí mají a nezávazně bloknul.

Po příjezdu do Číhalína nás čekalo opravdu milé překvapení. Motorka vypadala lépe než na fotkách. Pan Kalina, který nám motorku předváděl o ní věděl vše na co jsem se zeptal. Motorka byla připravená jak v nejlepším salonu tak, abychom si ji mohli pečlivě prohlédnout. Nabídli nám kávičku a čaj a během přátelského posezení mezi tím motorku přemístili ven, abychom si jí i poslechli. Volba byla jasná. Nechtěl jsem licitovat o ceně, neboť mi připadala přijatelná, ale měl jsem přání, aby mi motorku přivezli k nám do Karlových Varů zdarma. Sen byl splněn do všech detailů, včetně převodu, takže já jsem si již mou novou Kawinu  jen u nás přihlásil a vyzvedl značku.

Ani si nepamatuji, kdy jsem se u jakéhokoliv prodejce cítil tak dobře. Zde se totiž nechovají ani tolik jako prodejci, ale spíš jako kamarádi. A to bez nadsázky. To člověk vycítí, že to není jenom o tom prodat za každou cenu, ale nabídnout zákazníkovi něco navíc. Se ženou jsme si řekli, že jeden z výletů bude jen tak na čumendu do Číhalína.

Závěrem posílám velké díky za vyřízení a ochotu panu Kalinovi a za dovoz motorky panu Velebovi.Snad budete rádi, když alespoň takto vaši skvělou práci někdo ocení. Vaši spokojení zákazníci Vláďa a Vlaďka

Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
info@mototrade.cz
Pravidelné informace
© Mototrade 2005-2022 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI