oblíbené

Kawasaki Z 1000, r.v. 2009

Kawasaki Z 1000, r.v. 2009

Dobré ráno
jak pro Vás pane Kalina, tak i do prodejny MOTOTRADE


Chtěli jsme s kamarádem, který si včera u vás v prodejně zakoupil motku Kawasaki Z 1000 (rv. 09, zelené barvy s cenou 134 500,-Kč) ještě jednou aspoň touto cestou - formou e-mailu poděkovat za skvělý přístup k zákazníkovi a drobné pohoštění. Jen doufáme, že jsme Vás poté svojí přítomností nezdržovali nad únosnou mez (kvůli dalším zákazníkům). A pokud přeci, tak se moc oba omlouváme - nebyl v tom úmysl.  
A PROSÍME O TLUMOČENÍ A VYŘÍZENÍ NAŠEHO VZKAZU I PANU LUMBERTOVI
 
DĚKUJEME
 
Cesta zpět do Chomutova proběhla naprosto bez jediného problému (bez jediné policejní hlídky kdekoli na trase). A motka podle jeho slov jela neuvěřitelně krásné - myšleno zátah i chod motoru, podvozek, ovladatelnost, přímo skvělé brzdy, vzpřímenější posez oproti ZX7R a na přehledné, prázdné, rovné, suché silnici byla chvilka i na dosaženou rychlost 257km/h.
Výšše uvedená slova jsou z jeho prvních dojmů a při cestě zpět domů na motorce, kterou si zakoupil včera u Vás na prodejně.
 
Děkujeme a já osobně budu Váše stránky sledovat každý druhý den (min.) a vřele (pokud bude někdo chtít) Váše stránky a prodejnu doporučím.
 
S pozdravem Martin Šulaj a kamarád (majitel Kawy) Petr Pospíšil.
Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
info@mototrade.cz
Pravidelné informace
© Mototrade 2005-2022 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI