Od 22.10.2020 je naše prodejna podle vládního nařízení opět zavřená. Zboží můžete nyní objednávat pouze online, servis a prodej náhradních dílů nadále funguje a pokud máte zájem o nějakou motorku z naší nabídky, tak nás prosím kontaktujte a můžem se domluvit na dovozu až k Vám domů, tak jak už to znáte z jara.

KTM
  Všechno začalo zámečnickou dílnou založenou v roce 1934 Horstem Trunkenpolzem, která se přiřadila k největším opravnám automobilů a motocyklů v Horním Rakousku. Prvním samostatně vyvinutým silničním strojem v KTM (Kraftfahrzeuge Trunkenpolz, Mattighofen) byl motocykl R 100 s motorem Rotax, který vyjel poprvé z dílen v roce 1953, o rok později byl program rozšířen o Turist 123. Oba stroje zaznamenaly velké prodejní úspěchy a dva roky od začátku výroby se prodalo víc jak tisíc motocyklů, ze znakem KTM. Uprostřed padesátých let se firma zabývá vývojem vlastních motorů. Díky americkému motocyklovému obchodníkovi a terénnímu sportovci Johnu Pentonovi, který si nechal v Mattighofenu stavět lehké terénní sportovní motocykly podle vlastních návrhů, se KTM dostala mezi významné výrobce terénních strojů. Kvalitu těchto strojů potvrzovaly nesčetné úspěchy v terénních závodech.
  Rok 1989 se stává pro KTM osudovým. Většinový podíl firmy získává GIT Trust Holding, který přivedl KTM Motorfahrzeugbau AG do konkurzu, což vedlo k rozdělení na čtyři samostatné následnické firmy. Jedna z nich pak byla KTM Sportmotorcycle GmbH, a jako jediná zvládla start do nového tisíciletí s bravurou.
  Od roku 2000 nabízí KTM jednu novinku za druhou a začíná si budovat renomé výkonných a s velikou precizností postavených strojů. Motocykly této značky jsou sladěny jako celek téměř k naprosté dokonalosti a výsledkem je stále stoupající poptávka. Od  výroby endurových speciálů  SX 250, terénní 950 Adventure, přes „hravé“ motardy  950 supermoto se dostáváme až k  výkonným modelům 990 SuperDuke a RC 8. S každým novým modelem se KTM snaží nabídnou stále víc.

Motocykly KTM v aktuální nabídce

Množství prodaných motocyklů mluví za nás!
K dnešnímu dni jsme prodali více jak 3126 mototorek
Máme tisíce spokojených zákazníků, neboť naše motorky jsou v perfektním technickém stavu a samozřejmě se všemi originálními doklady. Přesvědčete se sami. Prohlédnout prodané motorky
V aktuální nabídce nebyly nalezeny Žádné motocykly odpovídající zadaným podmínkám.
Prohlédněte si naši kompletní nabídku.
Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
info@mototrade.cz
Pravidelné informace
© Mototrade 2018 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI