oblíbené

Naše služby

DOVOZ A PRODEJ PROVĚŘENÝCH OJETÝCH MOTOCYKLŮ, NOVÝCH MOTOCYKLŮ A SKÚTRŮ ZE ZAHRANIČÍ

Naše firma MotoTrade má jako hlavní činnost dovoz a prodej prověřených kvalitních motocyklů převážně ze zemí Evropské Unie, dále také výkup motocyklů v ČR.  Prodáváme kvalitní a prověřené motocykly, které pečlivě vybíráme a kontrolujeme nejen po technické stránce, ale i z hlediska původu a pravosti dokladů např. v systému Cardetect.
Zobrazit

SERVIS MOTOCYKLŮ

Provádíme seřízení, údržbu a opravu všech značek motocyklů. Prodáváme moto doplňky a moto příslušenství, pneumatiky a nové i starší náhradní díly na motocykly za velmi příznivé ceny. Většinu motodoplňků a příslušenství najdete v našem eshopu, pokud byste něco nenašli, neváhejte nás kontaktovat.
Zobrazit

OMEZENÍ VÝKONU MOTOCYKLU

Aktuálně dokážeme výkonově omezit drtivou většinu sériově vyráběných motocyklů na trhu a to za pomocí sady od německé firmy Alpha Technik
Zobrazit

PŮJČOVNA MOTOCYKLŮ

Vzhledem k vzrůstající poptávce po této službě od našich zákazníků jsme se rozhodli, že nabídneme motocykly k vypůjčení za velmi výhodných podmínek, tak aby si i motorkáři, kteří zrovna nevlastní svůj motocykl, mohli vyrazit s kamarády na vyjížďku nebo dovolenou na motorce.
Zobrazit

VÝKUP MOTOCYKLŮ A KOMISNÍ PRODEJ

Pokud potřebujete prodat Vaši motorku, jsme schopni ji vykoupit za nejlepší možnou cenu. V případě, že si budete kupovat novou motorku od nás, bude výkupní cena ještě výhodnější....
Zobrazit

VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

MOTO TRADE se zabývá především dovozem motocyklů z EU (nových i ojetých), zároveň ale působí na trhu jako výhradní dovozce a prodejce řady doplňků a motopříslušenství jako například: Marving, LP - batteries, Louis, Omezovací sady - Alphatechnic, ….  a další.
Zobrazit

10 DŮVODŮ PROČ MOTOTRADE

Na této stránce si můžete prohlédnout 10 nejdůležitějších důvodů, které byste měli vždy zvážit, pokud se chystáte koupit motocykl.
Zobrazit

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

 
Momentálně přijímáme žádosti na pracovní pozice uvedené dále na této stránce.
Zobrazit
Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
[email protected]
Pravidelné informace
© Mototrade 2005-2024 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI