oblíbené

Pojištění motocyklů

V rámci zkvalitnění našich služeb nabízíme také pojištění pro vaše motocykly. Jedná se o povinné ručení, havarijní pojištění a případné další doplňková připojištění. Spolupracujeme s Českou podnikatelskou pojišťovnou.

Po uzavření poninného ručení ( případně i dalších pojistek) Vám vystavíme převozní značku a nic nebrání tomu, abyste odjeli přímo na Vámi vybraném motocyklu.


Povinné ručení

Sjednat si povinné ručení (pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) je základní povinností každého majitele motorového vozidla. Hlavním smyslem povinného ručení je zajistit pojistnou ochranu možné škody spáchané motorovým vozidlem. V případě nesplnění této povinnosti se majitel vystavuje riziku možné pokuty. V případě, že nepojištěným vozidlem bude druhému způsobena škoda na zdraví nebo majetku, uhradí majitel veškeré škody z vlastních zdrojů.

Na co se povinné ručení vztahuje a nevztahuje:

Povinné ručení pokrývá všechny škody způsobené provozem motorového vozidla druhé osobě do výše sjednaného limitu. To znamená, že pojištění se nevztahuje na škody způsobené na zdraví řidiče, který nehodu zavinil. Nehradí se z něj také škody na vašem vozidle. Pro to je třeba mít uzavřené havarijní pojištění, které je dobrovolné.Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
[email protected]
Pravidelné informace
© Mototrade 2005-2024 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI