!!! V sobotu 4.7. a pondělí 6.7.2020 je naše prodejna zavřená !!!

SILNIČNÍ SPORTOVNÍ
 Silniční sportovní

Vznik této kategorie můžeme datovat někdy do přelomu sedmdesátých let minulého století. V této době se začínají objevovat modely motocyklů, které vycházejí ze závodních speciálů. K výrobě je používáno stejných technologií, a v podstatě zkušenosti získané na závodních polygonech jsou implantovány do sériových, pro silniční provoz homologovaných modelů. Motorky s výkonem více než 100 hp, které byly na tu dobu ohromující se stávají bestsellerem. Díky použitým materiálům, technologiím a vůbec složitosti výroby, jsou však motocykly poměrně drahé a pro většinu zájemců tudíž nedostupné.
Největší rozmach této kategorie začíná v 90. letech minulého století, možná spíš začátkem roku 2000, kdy jsou supersportovní motorky běžně k dostání a kdy se dají sehnat za velice dobré peníze ojeté stroje ze zahraničí. V současnosti snad neexistuje výrobce motocyklů, který by neměl v nabídce nějaký supersportovní kousek, svým výkonem se blížící k hranici 200 hp. Dnes víc jak kdykoliv dříve, se smazávají rozdíly mezi závodním speciálem a sériovým strojem. Dnešní motocykly jsou opravdu na špičkové úrovni a poměrem hmotnosti k výkonu atakují hranici 1hp/1kg což je téměř neuvěřitelná hodnota.

Známé modely sportovních silničních motocyklů :

Suzuki GSX-R 1000, Honda CBR 1000RR Fireblade, Yamaha YZF-R1, Kawasaki ZX 10R, BMW S1000RR, Aprilia RSV 1000, Ducati 1198R, Triumph Daytona 675R atd.

Motocykly SILNIČNÍ SPORTOVNÍ v aktuální nabídce

Množství prodaných motocyklů mluví za nás!
K dnešnímu dni jsme prodali více jak 3089 mototorek
Máme tisíce spokojených zákazníků, neboť naše motorky jsou v perfektním technickém stavu a samozřejmě se všemi originálními doklady. Přesvědčete se sami. Prohlédnout prodané motorky

Yamaha YZF-R1

Stav: V prodeji
2006
48000 km
115.900 CZK
Do oblíbených Oblíbené Zobrazit

Yamaha YZF-R1

Stav: V prodeji Kategorie: Silniční sportovní 1. registrace: 2006 Stav tachometru: 48.000 km Výkon: 128kW Technický stav velmi dobrý
Yamaha YZF-R1, 1. registrace 2006, najeto 48.000km, motorka je po servisu - výměna oleje a filtrů, nové pneu Pirelli Diablo Rosso, laděné výfuky Leo Vince SBK + originál, český TP a RZ - jeden majitel, STK do 2024, bez dalších investic.

Počet ujetých kilometrů si u nás můžete zkontrolovat v online systému technických kontrol daného státu, ze kterého je motocykl dovezen.

Technický stav motocyklů je před prodejem vždy pečlivě prověřen v našem servisu.

Splátky možné vyřídit i po telefonu do 15 minut.

Při koupi motocyklu máte možnost u nás nakoupit i veškeré motorkářské vybavení za výhodnější ceny.

Vaši motorku můžete u nás použít jako protiúčet.

Po dohodě můžeme zajistit kompletní přihlášení i dovoz až k Vám domů.

MotoTrade má 15 let zkušeností a tisíce prodaných motocyklů, prohlédněte si hodnocení našich zákazníků na našem webu, Facebooku nebo Googlu.

Honda CBR 600 F

Stav: Připravujeme

Honda CBR 600 F

Stav: Připravujeme Kategorie: Silniční sportovní 1. registrace: 2005
Pro více informací o tomto skútru nás prosím kontaktujte.
Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
info@mototrade.cz
Pravidelné informace
© Mototrade 2018 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI