oblíbené

Suzuki DR 650 SE, Suzuki Bandit 600N

Zdravím všechny motorkáře !

Začátkem roku 2007 jsem u  firmy MOTOTRADE koupil první motocykl a to Suzuki DR 650 SE r.v. 1998. Motorka byla ve výborném stavu. Kromě běžných servisních prací, jako je výměna oleje,svíček atd. nebylo potřeba nic měnit. Prostě jsem jenom jezdil a užíval si všestranost moto. DRko je prostě super mašina, jak do lehčího terénu tak i na silnice. Po čase jsem,  ale zjistil že přece jenom preferuji jízdu po silnici a rozhodl se prodat DRko a koupit  nějakého naháče na vyřádění :-).
Po předchozí kladné zkušenosti jsem kontaktoval již známou firmu MOTOTRADE, zdělil jim svůj záměr a požádal o pomoc. Bylo mi jasné že prodat můj motocykl a koupit nový bude nějaký čas trvat, ale to byl omyl !! Neuběhl ani týden a moje  DRko bylo prodané a já měl v garáži krasnou motorku Suzuki Bandit 600N r.v. 2002 nejeto 21 000km v perfektním stavu. Po důkladné kontrole celého stroje byla provedena pouze výměna oleje a seřízení ventylů, jelikož vše ostatní bylo jak nové a připravené na sezónu.
Prostě a jednoduše díky výše zmyňováné firmě mám doma již druhý motocykl s kterým jsem maximálně spokojen. Pokud se rozhodnu udělat si někdy v budoucnu znovu radost a koupit nějaký silnější stroj vím na koho se obrátím.


Václav Kalina, Číchov, email: vaclav.kalina@seznam.cz
Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
info@mototrade.cz
Pravidelné informace
© Mototrade 2005-2022 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI