oblíbené

VÝKUP MOTOCYKLŮ A KOMISNÍ PRODEJ

Pokud potřebujete prodat Vaši motorku, jsme schopni ji vykoupit za nejlepší možnou cenu. V případě, že si budete kupovat novou motorku od nás, bude výkupní cena ještě výhodnější....

Máte motorku a potřebujete ji rychle prodat ? Stačí přijet k nám do MotoTrade v Číhalíně (pokud nemáte jak motorku k nám dopravit, dejte nám vědět a dovoz zajistíme my), a my Váš stroj vykoupíme za nejvyšší možnou cenu. Pokud jste z daleka a nechcete vážit cestu „zbytečně“, stačí pouze poslat několik fotografií Vaší motorky s bližším popisem a vaší představou o výkupní ceně na email [email protected]  a my Vám následně sdělíme možnou výkupní cenu, která však bude pouze orientační, jelikož pro přesné určení ceny je vždy nutné motocykl vidět osobně a provést zkušební jízdu.

Pokud na prodej nespěcháte, můžeme Vám zprostředkovat komisní prodej. V obou případech za Vás vyřídíme téměř kompletní papírování a starosti spojené s prodejem motocyklu. Zároveň poskytneme mnohem větší šanci prodat motocykl, tím že inzerujeme na mnoha inzertních serverech nejen u nás, ale i v zahraničí. Motocykly, které inzerujeme musí vždy stát u nás v provozovně v Číhalíně.


Pokud se tedy rozhodnete prodat motorku u nás, neváhejte nás kontaktovat.

MotoTrade Team
Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
[email protected]
Pravidelné informace
© Mototrade 2005-2024 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI