oblíbené

Yamaha FZ6

Yamaha FZ6 r.v. 2005
  Po delší odmlce v ježdění na motorkách ve mně uzrálo rozhodnutí pořídit si nějaký moderní stroj. Začal jsem  stejně asi jako ostatní prohlížet inzeráty na různých specializovaných serverech, abych se dostal do "obrazu" a vybral pro sebe nejvhodnější značku a typ. Zpočátku jsem byl rozhodnutý koupit motocykl od soukromníka, protože jsem se podvědomě bál motobazarů - spousta negativních zkušeností lidí na internetu mně k tomu dávala důvod. Jako světlá výjimka však působily pouze samé pozitivní reakce na dovozce a prodejce MOTOTRADE od Třebíče. Říkal jsem si, že je píše snad firma sama. A protože jsem v soukromé inzerci pro sebe nenašel nic vhodného - pokud mně něco zaujalo, jako naschvál byl prodávající z opačného konce republiky - rozhodl jsem se navštívit v pátek 7.3.2014 právě obec Čihalín (možná i proto , že je 50 km od mého bydliště). 
    Předem jsem si vytipoval Yamahu TDM 900, o které jsem si myslel, že mi bude vyhovovat jak typově, tak i cenově a stavem dle fotografií a popisu. Po příjezdu jsem byl překvapen množstvím vystavených strojů a hlavně jejich stavem. Zamířil jsem do haly ke "své" TDM-ce, ale to jsem byl již přivítán prodejci panem Kalinou a Kaplánkem. TDM-ku ochotně vyvezli z řady a postavili poblíž nějaké černé motorky, která mě ovšem okamžitě zaujala. Byla to nádherná Yamaha FZ6 z roku 2005 v obzvlášť perfektním stavu, takže vypadala jako nová. Po krátké debatě jsem projevil zájem o FZ6. Nedaleko byla ještě Honda 600 Hornet, na kterou jsem byl zmíněnými prodejci upozorněn jako na motocykl obdobných parametrů. Dále to bylo jednoduché - nabídli mi svezení na obou motorkách, Hornet nezaujal, ale po příjezdu s FZ6-kou jsem věděl, že jsem našel. Zarezervoval jsem si ji, v pondělí 10.3. jsem ještě pro jistotu přijel s kolegou, který ji má také a je dlouholetým motorkářem, a po jeho schválení ji zaplatil. Samozřejmostí byla nabídka zhotovení českých dokladů (za cenu, kterou skutečně STK+TP stojí, nic navíc!). No a v pátek 14.3.2014 jsem si pro svou Yamahu přijel (samozřejmě po předchozím telefonátu z firmy, že je vše hotovo a připraveno k převzetí).
  Při nákupu jsem se setkal s více než profesionálním přístupem pracovníků pánů Kaliny a Kaplánka. Bylo vidět, že motorkám rozumí, a že není jejich primárním cílem pouze prodat, ale poradit, doporučit a pak, pokud je zákazník se vším obeznámen, dokončit ke spokojenosti obou stran obchod. Jako bonus navíc jsem uvítal i deklarovanou doživotní slevu na nákup, kterou jsem ihned využil při nákupu přilby a rukavic.    

 Ing. Jaroslav Miklík, Žďár nad Sázavou, tel.: 736510455
Mototrade Třebíč (Číhalín) +420 739 353 555
info@mototrade.cz
Pravidelné informace
© Mototrade 2005-2022 Akceptujeme platební karty Vyrobila firma McRAI